Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

WINGMAN FEEDBACK [PRIZAI ATSIĖMIMUI]


 • Savininkas

  Kaip ir kažkada minėjau visiems dalyviams kad reikės atsiliepimų krūvos (Feedback). Kad galėtumėte atsiimti prizus.
  Klausimas kyla “KODĖL”, atsakymas yra gana paprastas kuo daugiau pastebėjimų ir pasiūlymų turėsim tuo geresnis kitas renginys bus. Prašome visų dalyvių parašyti kas patiko kas nepatiko ir t.t.

  Viso turnyro esmė buvo parodyti kas geriausiai prisitaiko prie naujų sąlygų kas greičiausiai adapduojasi naujoje aplinkoje.

  Prieš rašant noriu pasakyti kokių veiksmų imsimes rengiant kitą wingman turnyrą:

  • Normalus mokestis dalyvaujančiai komandai jokių nemokamų žaidėjų. - Kodėl? Susidurėme su problema pirmajame etape. 2 Komandos išviso nepasirodė turnyre taip sumaišydamos mačų tvarkaraštį daugeliui žaidėjų.
  • Discord official chatas. - Discord greitai populiarėjanti VOIP, CHAT programa kurią jau turime atsisiuntę kiekvieni. Visus turnyro susitarimo laikus automatizuoti pirmuosiuose etapuose (discord botas
  • Daugiau prizų (Progresyvūs prizai kuo daugiau dalyvių tuo didesni prizai).
  • Ilgesnis Turnyro laikas, 2 Savaičių yra tikrai per mažai tokio tipo turnyrui. Visi dirbame, mokomės ne tik sėdime prie asmeninio kompiuterio.
  • Anticheat.
  • Rollback Funkcija.

  Anketa:

  • Slapyvardis:
  • Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl):
  • Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre?
  • Ką pasiūlytumėt keisti.

  Tai pat siūlome prisijungti prie artėjančio 1vs1 Bachurų serverio organizuojamo turnyro:
  https://bachuruservas.lt/forums/topic/2325-bachuruservaslt-1v1-turnyras-registracija/ • Slapyvardis: KiauSiuKas
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): Taip, manau puikus renginis pasitikrinti savo jegas.
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre?: Tikrai taip!
  Ką pasiūlytumėt keisti: Nieko nesiulyciau keisti viskas kaip ir gerai! • Slapyvardis: Pickle Rick
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): Taip, patiko.
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre? Taip.
  Ką pasiūlytumėt keisti. Leisti kalbet kitur, ir kad butu normalus mapai 😄 • Slapyvardis: Arun
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): Patiko
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre? Taip
  Ką pasiūlytumėt keisti. Kaip ir nieko viskas yra gan gerai, su kokybę susitvarkyta, komentatoriai neblogi (Kalašui išaut bšk reik :D) .Tik dėl tvarkaraščiu pastebėjimas , nes buvo klausta, koks jums tinkamas laikas, o vsvn vyko kitokiu laiku. • Slapyvardis: maty
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): Taip
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre? Taip
  Ką pasiūlytumėt keisti. Nieko viskas gerai • Slapyvardis: vaiNj
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): patiko
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre: dalyvaučiau
  Ką pasiūlytumėt keisti: siūlyčiau panašiuose turnyruose pridėti visiems žinomų žemėlapių


 • Slapyvardis: hibriDas
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): Patiko, laukiam kito turnyro.
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre? Taip
  Ką pasiūlytumėt keisti. Leisti kalbėti ne tik ingame, bet ir teamspeak ar discord, anticheat. • Slapyvardis: Majin
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): Patiko,galėtų būt daugiau.
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre? Taip,dalyvaučiau dar kartą,nes viskas vyko sklandžiai,organizatoriai malonūs ir sukalbami.
  Ką pasiūlytumėt keisti. Siūlyčiau,kitokių žemėlapių,kalbėti per teamspeak or discord ir anticheata. • Slapyvardis: OpeN
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl):Taip, nes galėdavai parodyti ką ištikrųjų sugebi kitiems žaidėjams, parodyti ,jog gali būti geru žaidėju ne vien tik žaisdamas tuos pačius žemėlapius, taipogi šiame turnyre ‘‘rankas’’ neparodė nieko, kas tikrai nustebino kaip silpnesni žaidėjai išmoksta išnaudoti naujus žemėlapius geriau nei stipresni žaidėjai nors ir pralaimi ,bet parodo ,jog yra verti pagyrimo ir vietos projekte.
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre? Taip, ir norėčiau tikėtis tokių pačių gerų žaidėjų ,kurie stengiasi kovoti iki paskutinio ne dėl prizo, bet dėl savęs ir pamatyti ko jis vertas.
  Ką pasiūlytumėt keisti: Iš tikrųjų, pamačius kiek klaidų buvo padaryta turnyro metu nelabai ką galėčiau pasiūlyti, nes manau patys supratote ką reiktų pakeisti, bet galėčiau pasiūlyti ateinantiems turnyrams keleta savo idėjų: Visų pirma žemėlapiai kitam etapui, po patekimo ,kad nustebinti žiūrovus norėtūsi pamatyti stipresniais komandas kovojančias pasikliaudami savo taiklumu tai patarčiau naudoti ‘‘aim’’ žemėlapius su ,kuriuo turėtų žaidėjai nustebinti publika ir taip pritraukdami daugiau žmonių į projektą.
  Visų antra ‘‘apdovanojimas už gerą pasirodymą’’ dauguma žmonių pastebėjau šitame turnyre pamate varžovų ‘‘rankus’’ iš karto nuleisdavo rankas ir galvodavo ,kad bus neįmanoma… Tai pat ir aš tai patyriau šitame projekte, bet atiduodamas viską ką galiu sugebėjau bent patekti į kitą etapą, tai mano pasiūlymas būtų apdovanoti žaidėjus už atiduodamas visas pastangas ir parodydami nematytų dalykų kaip ‘‘200iq žaidimai’’, ‘‘trickshotai’’ ir t.t nustebinus publika ir vieningai nusprendus galėtume apdovanoti juos smulkesniais prizais ,kad nenusiviltų žaidimu ir paskui dingtų iš projekto.
  Visų trečia žaidėjų lygio suskirstymas, gal ir kaip minėjau ‘‘rankas’’ visko nereiškia ,bet palyginus žaidėjus ,kurie žaidė metus ar du šį žaidima gauna priešininkus ,kurie yra arti savo karjeros žaisdami tą patį žaidima tai nėra mažas skirtumas ir tikrai šansai yra labai maži, todėl siūlau padaryti atskirus lygio suskirstymus kaip stipresni su stipresniais ,o silpnesni su silpnesniais, ir ant galo duotume nugalėtoja iš silpnesnių susigrumti su aukštesnio lygio žaidėjais dėl ekstra prizo. • leakeN
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): Turnyras asmeniskai patiko, jeigu kyla kazkokiu nesklandumu visada galima paderinti su administracija kuria gan operatyviai reaguoja ir imasi veiksmu.
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre?Jeigu laiko bus tai tikrai taip!
  Ką pasiūlytumėt keisti. Viska ka buvau pasiules adminui i pm (automatizuoti matchai + discord botas) • @XEDD parašė į WINGMAN FEEDBACK [PRIZAI ATSIĖMIMUI]:

  Slapyvardis: dekk0
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): patiko, atmosfera smagi, gerai suorganizuota
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre? tikriausiai
  Ką pasiūlytumėt keisti. keista kad nebuvo galima sneketi TeamSpeak • Slapyvardis: Meshka
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): Labai, patiko atmosfera, kurioje zaideme, bei nors ir kovojom uz vietas buvo ir linksmu momentu.
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre? TAIP
  Ką pasiūlytumėt keisti. Map’us 😄 • Slapyvardis: Modiz
  Ar asmeniškai jums patiko turnyras(jei ne kodėl): Na visai jo patiko organizuotai ,serveriai nelaginai ir kaip ir ok. Gal tik mūsų komndai napsisekė ir tiek…
  Ar dalyvautumėte kitame mūsų turnyre? Manau taip ,jei surasi drauga kuris norėtu.
  Ką pasiūlytumėt keisti. Gal iškart reikėjo but discorde na ir daryti kuo daugiau matchu kiekvienai komandai ir gerint streamų kokybė ir pns.


Log in to reply